Ermiş Tunalı: “Bursaspor taraftarsız katiyen düşünülemez”

Bursaspor’un canlı futbolcusu Muazzez Tunalı, “Çorum FK maçında hedefimiz kesinlikle üç puan. Taraftarımız dahi arkamızda olursa maçı kazanırız. Bursaspor taraftarsız asla düşünülemez” dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bursaspor’un genç futbolcusu Eren Tunalı, Batman Petrolspor ve Çorum FK maçı ile ilişik yerine, “Batman çokça ağırlık aynı deplasmandı. Hakeza bir üç puana çok ihtiyacımız vardı. Kayran ve hava raporu alelhusus şark bölgesinde bizim için it canlı oluyor. Amma mehabetli olan üç puandı ve biz üç puanı kazandık. Şimdi Çorum FK maçına bakacağız. O maç için dahi hedefimiz banko üç fakül. İyi birlikte hazırlanıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamlayıp genişlik dolgunca şekilde Çorum FK maçını de geçireceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“Sakin tıpkı şekilde aramızda olmalılar”

Taraftarla ilgilendiren düşüncelerini da paylaşan Muazzez Tunalı, “Lehtar bizim üzere değme zaman antipatik aynı bunaltıcı. Şampiyona senesi dahi dahil. Bu kulübün yer balaban bina taşlarından birisi. Bursaspor taraftarsız katiyen düşünülemez. Bizi bile sürekli destekliyorlar. Herhangi Bir maçımıza demet oluşuyor. Biliyorsunuz ceza tehlikemiz var. Çorum FK maçında bile elan rahat benzeri şekilde arkamızda olmalarını, desteklemelerini istiyoruz. Seçme pik seyircimizi bekliyoruz” dedi. – BURSA

Share: