Hindistan’da kullanılmamış doğan keçinin görüntüsü nazik şok yarattı! Köylüler, çocuk keçiyi soldurmak amacıyla ahıra akın etti

Hindistan’ın Madhya Pradesh kentine sınırlanmış Sironj köyünde 11 Kasım’da meydana mevrut olaya göre ekinci Nabab Khan, aynı süreden bu yana iki canlı olan keçisine çalmak için ahıra girdiğinde keçinin tevellüt yaptığını gördü.

7 BALA DÜNYAYA GETİRDİ

Keçinin 7 yavru doğurduğunu tayin fail Nabab Khan, keçilerden birinin aut görüntüsü nedeniyle ise paniğe kapıldı. Kafasındaki şiş ve acayip giysi ifadesi tırsmak yaratıcı gâvur, bir anda korumaya alındı.

KÖYLÜLER AHIRA AKIN ETTİ

Olayın duyulmasından gelişmemiş benzeri süre sonraları köylüler de keçiyi temizlemek için ahıra atak etti. Veteriner Manav Singh ise yaptığı geçmiş kontrollerin peşi sıra hayvanda genetik tıpkısı sekte olduğunu belirtti.

HUSUSI ŞEKİLDE BESLENECEK

“Hidrosefali” yerine aşina durumla dünyaya mevrut keçinin yaşaması üzere özel namına deste görmesi gerektiği aktarıldı. Sahiplerinin birlikte keçiye bakmayı akseptans ettiği öğrenilirken, hayvanın ağızdan enjeksiyon vasıtasıyla besleneceği öğrenildi.

İşte o inatçı:


Share: