İyi Fırka Ardahan İl Başkanı: 3 Kişinin Saldırısına Uğradım

ÖZKAN KARAKAYA

İYİ Tümen Ardahan İl Başkanı Şiddetli Çelik, diyaliz tedavisi için gittiği Ardahan Cesamet Hastanesinin önünde üç kişinin namına saldırdığın söyledi. Çelik, “Kimseyle temas kavgam, alacak verecek davam namevcut. Bu saldırının siyasal olduğunu düşünüyorum” dedi.

İYİ Tümen Ardahan İl Başkanı Sivri Polat, Ardahan Çap Hastanesi’nde zaman kimliği belirsiz 3 gönül vasıtasıyla saldırıya uğradığını açıkladı. Ölçüsüz Polat şöyle konuştu:

“Bir Iki ilk diyalizden çıkarken kimliği belirsiz 3 hayat vasıtasıyla saldırıya uğradım. Benim kimse ile şahsi tıpkı hesabım, kimseyle temas kavgam, takanak verecek davam bulunmayan. Bu saldırının politik olduğunu düşünüyorum. Çeri evet birlikte geç bu sefihane saldırıyı yapanlarla elbetteki yüz yüze geleceğiz. Erkekçe karşımıza çıkamayan alçaklar, yer savunmasız olduğum anda saldırıya geçtiler. Ebetteki herhangi bir şeyin bir bedeli olur. Devletimiz ve polislerimiz araştırmayı yapıyor inşallah genişlik bodur zamanda failler yakalanacak ve biz de kendilerini tanımış olacağız.”

Share: