Kayserispor, Fenerbahçe maçına hazırlanıyor

Süper Kütle ekiplerinden Y. Kayserispor, ligin 5. haftasında deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçı hazırlıklarına bitmeme ediyor. Kayserispor Beceri Direktörü Modern Atan, rakibin durumuna bakarak ayrımsız baziçe planı belirleyeceklerini ifade etti.

Spor Ayak Süper Küme’in 4. haftasında evinde oynadığı Giresunspor maçından 3 puanla ayrılan Kayserispor, deplasmanda karşılaşacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarına devam ediyor. Soluk-kırmızılı takımın hedefinde deplasmandan puanla yaklaşmak var.

Takımına yardımcı olmayı çok istediğini belirten itidalli vadi oyuncusu Gustavo, “Çokça büyük tıpkı yarışma olacak önümüzdeki hafta Fenerbahçe karşısında. Biliyorsunuz kullanılmamış ayrımsız baziçe sistemimiz var, güzeşte seneden değişik oynuyoruz ve gelişigüzel sabık bölüm bu sistemi geliştirmeye çalışıyoruz. Amacımız elimizden gelenin en iyisini fayrap etmek, gelişigüzel aktarılma gelişmeye beklemek ve Fenerbahçe’nin karşısında bu gelişimi sürdürebilmek. Bildiğiniz kabil güzeşte sene kâh sakatlıklar yaşadım, bire bir covid sürecim oldu. Bu yıl ise sezon başı kampını geçirebildim. Ölçüm edersiniz ki bire bir oyuncu amacıyla zaman başı kampını buyurmak çokça balaban. Zımnında hikmet adına hele bu sene kendimi daha gür hissediyorum. Takıma apotr olmaya çalışıyorum. Oyuncu kendisine da koşmayı, savaşım etmeyi ve takıma yardım etmeyi çokça istiyorum. Ferdî namına birlikte bunun etkilerini gözlemlemeye başladık diyerek düşünüyorum” dedi.

Kaleci Bilal Bayazit dahi hocalarının dediğini uygulayarak maçı kazanabileceklerini söyleyerek, “Giresun maçında çok bol oynadık ve hocanın istediklerini yaptık. Sisteme alışıyoruz, bunu devam ettirmeye bakacağız. İnşallah bu hafta Fenerbahçe maçında dahi aynı sistemle, benzeri güvenle puanları alacağımıza inanıyorum. Bu oyunla değme takıma cebin kazanabiliriz. Yeter kim hocanın istediklerini yapalım ve inanalım” ifadelerini kullandı.

Deplasmandan puanla kaçmak istediklerini söyleyen Beceri Direktör Çağcıl Atan da, “Haftadan haftaya dahi olsa aynı maçı oynuyoruz tezce üzerine özge maç geliyor. Dün galibiyetin tadını az buçuk çıkardık artık bugün çetin benzeri şekilde Fenerbahçe çalışmalarına başladık. Fikstürümüzün edisyon olduğunu söylemiştik. 3. deplasmanımız ve bu ligde şampiyona yaşamış benzeri takıma karşı oynayacağız. Yalın Kat değil çokça degaje bir kadroları var. Başakşehir’le beraber bildirme ödeşme bando çünkü çok er karşılaşma oynamaya başladılar. O yüzden fiziksel olarak hem verileri dolgunca hem dahi durumları iyi. Bugünden itibaren analizlere başladık. Tahakküm tıpkı maç olacağının farkındayız amma biz bile çıktı deplasmandan bir şeyler yayımlamak istiyoruz. Bildirme böylecene bu hafta sunma gür oyunumuzu oynadık. Bunu yetiştirmek istiyoruz, üstüne bağışlamak istiyoruz. Oyuncularımızla birlikte bunu konuştuk, bu oyundan sonradan izansız etap atamayız. Bunu hangi kadar bol ağıl getirebiliriz onun planlarını yapıyoruz. 2-3 kesim değişik oyun oynamaya çalışacağız daha çok. Giresun maçında dahi dizilim farklılığını gösterdik. Bu hafta da değişik tıpkı sürprizimiz türlü. Rakibin durumuna bakarak ayrımsız oyun planı belirleyip hafta sonu maçına hazır ayla gelmeye çalışacağız” dedi. – KAYSERİ

Share: