Samsunspor iş dünyası ile tören düzeni imzaladı

Samsunspor, aksiyon dünyası temsilcileri ile tören düzeni imzaladı.

Spor Popo 1. Tabur ekiplerinden Samsunspor, Samsun Tecim ve Sanayi Odası (TSO), Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Ticaret Borsası ile 2022-2023 sezonunda lakırtı etmek amacıyla boşluk üyelerine şişko ve loca satışlarında yüzdelik 10 indirim protokolü imzaladı.

İmza töreni sonrası konuşan TSO Umumi Heyet Başkanı Salih Anlaklı Murzioğlu, protokolün hoş olmasını dileyerek, “Divan üyem, yeğenim, canım Ender Akyüz’ünde verdiği bindi ile bu arada, bu yıl inşallah takımımızı Süper Grup’birlikte göreceğiz. Bu sloganla bu arada yola çıktık. Bütün kurumların, şehrin buna sahip çıkması lazım. Çıktı Samsunspor layık olduğu yerde görülmesi geçişsiz. Ama bunun elden yönetimle değil bilcümle Samsun ile beraber olması geçişsiz” dedi.

Samsunspor Başkanvekili Veysel Alim üstelik, şehrin dinamiklerinin Samsunspor’a desteklerinden muhit teşekkürname ederek, cumhuriyetin 100. yılında şampiyonluğun genişlik çokça Samsunspor’a yakışacağının altını çizdi.

Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen tören düzeni imza törenine antrparantez Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, Koca ve Pazarlama Müdürü Tuğba Kocaeli, TSO Divan Başbuğ Yardımcısı Yusuf Temiz Büyüklü, TSO Umumi Heyet Üyesi Asalet Tüfekçi ve Sedir Üyesi Serkan Kayaç katıldı. – SAMSUN

Share: