Bakir Evlenmişlerdi! Bomba Gelişme…

‘Bayram’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Benzeri Keder Olsam’ kabil dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Snob Magazin’de düz düz habere göre; Sessiz tonsuz evlenen ikili karşı çarpıcı benzeri sav ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, içtimai medyada birbirlerini izleme etmeyi bıraktı. Birlikte fariğ fotoğraflarını üstelik kaldırdı.

AYRILDILAR MI?

Bu gelişme sonrası, “Adlı çift ayrıldı mı?” sorusuna cevap aranmaya başladı.

Binici ve Manas sessizliğini koruyor.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya mevrut Itır Binici, bire bir müddet doğduğu vadi olan Erzurum’birlikte büyümüştür. Babasının işi nedeniyle değişik şehirlerde yaşamak zorunda küsurat Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Cesamet Akarsu İşleri’nde memur adına fariza fail babasıyla gelişigüzel Aydın’a güzeşte Itır Binici, önceki,mutedil ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Çok amiyane yaşlarda dansa ve müziğe zül salan adlı âdem, afi eğitimi almıştır ve davul ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden mezun olduktan sonradan babası Gine Erzurum’a atama olunca Özel aynı bankanın Erzurum Minval Şubesi’nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan geçmiş doğuda merhem mümessilliği ve dansçılık gibi haddinden fazla değişik işlerde çalıştı.

Küçük Asya Ateşi’ndeki bir hoca marifetiyle keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Tıpkı yıl büyüklüğünde Rum Ateşi’nde raks etti. Daha sonradan 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Bir Keder Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak önceki saf filminde oynamış oldu. Sonrasında Küçümseme dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Itır Binici ayrıntılı zamandır herhangi bir dizide vadi almıyor.

Share: