ES Elazığspor Başkanı Çayır: “Lige kazanarak kısaltmak istiyoruz”

TFF 3. Grup 1. Kol’ta ilk hafta 1954 Kelkit Belediyespor’u konuk edecek olan ES Elazığspor’da Başkan Serkan Çayır, 3 puanla sezona bidayet arzusunda olduklarını söyledi.

TFF 3. Yığın 1. Kadro 1. hafta maçında Entegre Solar Elazığspor, 4 Eylül Pazar günü saat 16.00’da Doğukent Stadında 1954 Kelkit Belediyespor’u misafir edecek. Sezona galibiyetle başlamayı hedefleyen bordo-beyazlı ekipte, bu maçın hazırlıkları Teknik Yönetmen Ramazan Çelik refakatinde kulüp tesislerinde devam ediyor. Tedbir maçlarını az çok bereketli nâkil ve yegâne bozgunluk alıp, 3 maçtan galibiyetle ayrılan bordo-beyazlılar, benzeri ritmi ligde birlikte süregelmek istiyor.

“Sunturlu benzeri kelle istiyoruz”

Sezonun geçmiş maçından galibiyetle fırlamak istediklerini tabir eden Pakt Başkanı Serkan Çayır, “Iyice tıpkısı dinlenme kampı döneminin peşi sıra takımımız antrenmanlarına tesislerimizde bitmeme ediyor. Serencam olarak Bölgesel Müptedi Klasman temsilcilerimizden Aksaray Gençlikspor’la ayrımsız tedarik maçı yaptık ve çıktı lige konsantre olduk. Takımımızda Allah’a şükür kalık oyuncumuz bulunmayan. Maç haftasındayız ve hazırlıklarımızı bitmeme ettiriyoruz. Umuyorum ki lige kazanarak başlayacağız. Pir tıpkı kafa istiyoruz. Alım Satım günü oynanacak olan maçta umum taraftarlarımızı yanımızda kabul etmek istiyoruz. Sunturlu, sakatlıksız, başarılarla meşgul bir zaman inşallah bizlerle olsun” dedi. – ELAZIĞ

Share: