Karaman’da teyzesinin kızına aşkını ilan fail eş, silahla elem etmiş, arkası sıra intihar etmeye çalışmıştı! İşte evvel ifadesindeki sözleri…

Karaman’da Hüseyin B., ev sağlığı merkezine anbean abla Emine A.’ya odasında tabancayla ateş etti. Ardından benzeri tabancayla özlük göğsüne elem edip intihara kalkıştı. Emine A. ve Hüseyin B.’ye evvel kendisine sağlık merkezindeki doktorlar müdahalede bulundu. Ardından 2 yanık, ihbarla çağrılan ambulansla Karaman Terbiye ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine A. ve Hüseyin B.’nin yapılan ameliyatların ardından tedavilerinin ve dirimlik tehlikelerinin devam ettiği belirtildi.

“BEN BAŞKASINA YAR OLAMAZSIN” DEYİP KÖTÜ AÇMIŞ

Silahlı akın sonucu yaralanan bacı Emine A. ile ibret Hüseyin B’nin hastanelerdeki tedavisi sürüyor. Kaka Hüseyin B’nin, polise verdiği geçmiş ifadesinde, “Üzerinde ‘Sevdam bire bir çağ kabil çekmezsem ölürüm’ yazılmış çiçekle Emine A. ile görüşmek üzere çalıştığı yere gittim. Binanın birinci katında odaları bir tane tek gezdim. Emine’nin nerede çalıştığını sorup öğrendim. Amansız Hastalık Erken Kişileştirme Tarama ve Yetişek Merkezi’nde çalıştığını öğrendim. Buraya çıktım. Beni karşısında görünce meleke teklifimi ilettim. Akseptans etmeyerek bağırmaya başladı. Ego da ‘Benden bambaşka kimseye kaş olamazsın’ diye 2 el çığlık ettim. Sonradan 2 umum üstelik kendime zehir ettim.” dediği öğrenildi.

SÜREKLİ REDDEDİLMİŞ

Cumhuriyet Altını Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’ndaki Kanser Er Canlandırma Tarama ve Terbiye Merkezine 24 Ekim’birlikte mevrut Hüseyin B, burada görevli abla ve bir zamanda teyzesinin kızı Emine A’yı tabancayla vücudunun mütenevvi yerlerinden yaraladıktan sonraları bire bir silahla intihar eylemek istemişti. Hüseyin B’nin daha evvel bile Emine A’ya çeşitli hediyeler vererek yordam öneri ettiği ancak temas seferinde münasebetsiz yanıtlar aldığı iddia edilmişti.

Share: