Kılıçdaroğlu’ndan sene sonuna büyüklüğünde gösterişli yolculuk takvimi

İngiltere’nin başkenti Londra’daki temaslarını sürdüren CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun, 23-26 Kasım tarihlerinde birlikte Almanya’ya bir musahabe gerçekleştirmesi bekleniyor.

AA muhabirinin aldığı bilgiye bakarak, 9-13 Ekim tarihleri ortada ABD’ye giden Kılıçdaroğlu, elverişsiz dışı seyahatlerini İngiltere ile sürdürüyor.

Londra’dahi envestisman kuruluşlarının temsilcileri ve değişik üniversitelerden akademisyenlerle aynı araya mevrut Kılıçdaroğlu, buradaki programını hafta sonu tamamlayacak.

Önümüzdeki hafta içi kurmaylarıyla haftalık toplantılarını yapacak Kılıçdaroğlu, 11 Kasım Cuma günü Bursa’ya gidecek. 12 Son Teşrin Cumartesi haset İnegöl’üstelik muhtelif etkinliklere katılması muhtemel Kılıçdaroğlu, 16 Son Teşrin’da Gaziantep, 17 Son Teşrin’de ise Kilis’te türlü temaslar gerçekleştirecek.

Almanya’birlikte 3 şehre gidecek

Kılıçdaroğlu, yetersiz dışı temasları kapsamında üçüncü ziyaretini ise 23-26 Teşrinisani tarihlerinde Almanya’ya yapacak.

Kılıçdaroğlu’nun Londra’bile olduğu kadar yatırım kuruluşları ve yüksekokul çevreleriyle görüşeceği Almanya ziyaretinde Berlin, Frankfurt ve Münih’e gitmesi bekleniyor.

CHP Umumi Başkanı Kılıçdaroğlu, yılın sonuç ayında birlikte kısık iklim ziyaretlerinde bulunacak. arada sırada Ankara’üstelik çeşitli etkinliklere katılması muhtemel Kılıçdaroğlu, çatlak ayında sırasıyla Burdur, Antalya, Trabzon, Şanlıurfa, Hatay ve Kayseri’ye gidecek.

Share: