Planotik aşığının öldürdüğü Emine hemşirenin cinayetinde acıklı ayrıntı! Ser harfini omzuna darp yaptırmış

Güzeşte saat 11.30 sıralarında Hüseyin B., familya sağlığı merkezine anbean abla Emine A.’ya odasında tabancayla kırıcı etti. Ardından aynı tabancayla kendi göğsüne keder edip intihara kalkıştı. Emine A. ve Hüseyin B.’ye önce yerine sağlık merkezindeki doktorlar müdahalede bulundu.

İKİSİNİN DA DURUMU AĞIR

Arkası Sıra 2 yanık, ihbarla çağrılan ambulansla Karaman Yetişek ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine A. ve Hüseyin B.’nin yapılan ameliyatların arkası sıra tedavilerinin ve hayati tehlikelerinin devam ettiği belirtildi.

EVLENME TEKLİFİNİ REDDEDİNCE IZDIRAP ETMİŞ

Hüseyin B. ile Emine A.’nın ana yarısı çocuğu olduğu belirtildi. Görüngü öncesi, Hüseyin B.’nin eflatuni aşk beslediği öne sürülen Emine A.’nın gelişim namına elinde çiçekle gelip teehhül teklifi ettiği, ret cevabını alınca ayrıldığı öğrenildi. Elan sonradan tabancayla mevrut Hüseyin B.’nin Emine A.’ya yara edip ardından intihara kalkıştığı belirlendi. Hüseyin B.’nin Emine A.’ya verdiği çiçeğin üzerindeki notta ise ‘Sevdam tıpkı nefes üzere, çekmezsem ölürüm…’ yazması ilgi çekti.

EMİNE HEMŞİRENİN ADININ KAFA HARFİNİ OMZUNA YAZMIŞ

Öte yandan bulaşan otobüsünde yardımcı olarak etkin Hüseyin B.’nin, evlilik teklifine ret cevabı alınca tabancayla vurup yaraladığı teyzesinin kızı abla Emine A.’nın adının sarrafiye harfini omzuna kesici aletle yazdığı ve bu fotoğrafı de içtimai medyada paylaştığı ortaya daha çok. Hüseyin B.’nin saldırıda kullandığı tabancanın birlikte kurusıkıdan dönüştürüldüğü belirlendi.

Share: