Şanlıurfa’da iki kardeşi emmi ve eniştenin infaz ettiği ortaya artık

Şanlıurfa’da iki kardeşi amca ve eniştenin uygulama ettiği ortaya bundan sonra

Gözaltına alınan 3 dirilik adliyeye atıf edildi

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’da evlerine revan iki kardeşi enselerinden vurarak öldürdüğü cinayette, çocukların amcası ve eniştesi ile alay malay yardım ve yataklık işleyen 1 yaşama henüz adliyeye sevk edildi.

Şanlıurfa’da Mustafa Orion ve kardeşi Cebrail Cebbar’yı enselerinden vurarak öldüren şüpheliler akrabaları artık. Görüngü, geçtiğimiz günlerde Haliliye ilçesine kapalı Ahmet Erseven Mahallesinde meydana geldi. Avcı kardeşler naşir evlerine gittikleri tam arkalarından mevrut emmi M.A. ile damatları M.D. eliyle tabancayla enselerinden vuruldu. 2 cömert birlikte kanlar içerisinde yığılırken, saldırganlar ise kaçtı. Hastaneye kaldırılan kardeşler, doktorların umum müdahalesine rağmen kurtarılamayarak, hayatını kaybetti.

Cinayet polisi yakaladı

Şanlıurfa İl Güvenlik Müdürlüğüne kapalı Güvenlik Bölüm Cinayet Departman Amirliği ekipleri, yaşanan olayın peşi sıra kaçan cinayet şüphelilerini nüfuz etmek için iş başlattı. İki kardeşin vurulduğu bölgeden kaçan kıya şüphelilerinin güzergahını asayiş kameralarıyla tayin eden ekipler, Eyyübiye ilçesindeki Şıh Amaçlanan Mahallesinde aynı eve ameliyat düzenledi. Operasyonda, Cebbar kardeşlerin ölümüne neden olan eloğlu M.D. amca M.A. ile arkalama ve karyola yaptığı öne sürülen H.K.’yi gözaltına aldı. Şüpheliler, hastanedeki esenlik kontrollerinin peşi sıra adliyeye atıf edildi.

Öte yandan, kardeşlerin yürütüm edilmesinin boşanma davası yüzünden başlayan tıpkısı husumetten kaynaklandığı bildirildi.

Olayla ilişik anket sürüyor.

Share: