Ünlü Oyuncudan Amor İtirafı Geldi!

“Meçhul Gizli” dizisinde başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Hür Solgun, aşk yaşamaya başladı.

Gözlerden ırak amor zihayat düet, serencam yerine Belgrad’da tatil yaptı.

tv100’de saha alan habere bakarak; Ünlü oyuncu Sinem Ünsal, eski çağ “Cenazemize Aldatıcı Geldiniz” filminin kıraat provalarında candan açıklamalarda bulundu.

“MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Muamma Hafi dizisindeki partneri Halit Hür Zerrin ile aşk yaşadığını itiraf etti. Ünsal, Halit Bağımsız Milletvekili Solgun ile ilişik “Mutluyuz. Gelişigüzel Belgrad’a gittik. Herhangi Bir madde haddinden fazla adamakıllı gidiyor.” şeklinde konuştu.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Yırlamak asıllı benzeri ağababa ile Çerkes kökenli aynı annenin ikinci çocuğu namına doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Yazın bölümünden çıkışlı olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

2017 yılında yayımlanan Çoban Yıldızı adlı dizide Zaman karakterini, Yağız Beyaz Zehir Amor adlı dizide ise Gülsüm Arslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları ortada yayımlanan Kızım ünlü dizide Ilişik Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Güzellik adlı seyretme oyununda Görk karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Şaşırtıcı Doktor dizisinde Hekim Nazlı Gülengül karakterine hayat vermiştir.

HALİT HÜR SARI KİMDİR?

Halit Özgür Sarı, fotomodel ve paradigma oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg. 4 Ekim 1993, İstanbul doğumlu. İstanbul Vukuf Üniversitesi Iktisat Bölümü mezunu. Craft Atölye’sinde üçkâğıtçılık eğitimini tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan ile Ana ve İleri Oyunbazlık Craft Atölyesinde üçkâğıtçılık eğitimi aldı.

Halit Hür Sarı, geçmiş oyunculuk tecrübesi olarak oynadığı Basübadelmevt: Ertuğrul dizisindeki Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu Süleyman rolü ile tanındı. Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansıyla büyük gusto toplayan oyuncumuz henüz sonra Al Oda, Güzeşte Yaz, Şampiyon, Kağan Kolcu üzere kalburüstü projelerde saha almıştır. Halit Bağımsız Zerrin özellikle Kardeşlerim dizisindeki performansıyla bundan sonra tanınır ağıl gelmiştir. Bakir projelerde kayran almayı sürdürmektedir.

Share: