2 çocuğunun babası olan yasak aşkıyla Esra Erol’da programa çıkan eş, eşine seslendi: Çocuklarıma etiket çıkartamadım, ayrılmak istiyorum

Detaylı yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’de programında enteresan tıpkı görüngü işlenmeye başladı. 2 yıldır yasak aşk hayat dolu Fatma Bayan ve Yusuf Komutan, çalışkan yayına çıkarak yardım istedi. Resmi nikahlı kendisine Yusuf’la evli olan Fatma, Erdoğan’la bu arada olduğunu ve 2 çocukları bulunduğunu fakat çocuklarına etiket çıkartamadığını ve boşanamadığı üzere programa geldiğini söyledi.

“EVİNE ÇAĞIRMA EDİP HAMİLE KARISI İÇİN TATLI ALDIRDI”

Yusuf ile daha ilkin tanıştıklarını belirten Erdoğan, bire bir çevrim Yusuf’un kendisini aradığını, evine çağirma ettiğini ve gelirken mangallık tavuk ve hamile eşi üzere lezzetli almasını istediğini söyledi. Eve gittiğinde evde çabucak eş adam Fatma ve Yusuf’un olduğunu belirten Erdoğan, “Evi içi haddinden fazla üzücü bire bir haldeydi. Gelişigüzel aşındırmak yedik amma ben Yusuf’a bekar biri olduğum için beni bire bir daha çağırmaması gerektiğini söyledim” dedi.

“EŞİM, BANA ERDOĞAN’DAN MAL İSTEMEMİ SÖYLEDİ”

Yasak aşkıyla eşinin aracılığıyla tanıştığını söyleyen Fatma Kadın, “Yusuf, beni henüz sonraları Erdoğan’ın evine götürdü. Bana Erdoğan’ı zengin ve ongun biri olarak tanıttı. ‘Hem gidelim hem üstelik mülk isteyelim’ dedi. Öz söyleyemedi bana söyletti. Ben de Erdoğan’a bize mal verir misin dedim. O dahi ‘Kimlik fotokopisini çekip getirsin, vereyim’ dedi. Erdoğan birlikte çay demlemiş, ‘Çay amacıyla da öyle gidin bari’ dedi. Borcu vermedi, ‘Ego çocuklarıma gönderiyorum’ dedi

“KOCASI DARBETTİĞİ İÇİN BANA GELDİ”

Paranın geri gelmeyeceğini bildiği amacıyla vermediğini anlatan Erdoğan,”Bana sinirlenip evden derhâl gittiler” şeklinde konuştu. Fatma ise Erdoğan borcu vermediği üzere eşi Yusuf’un kendisini darbettiğini korkusundan Erdoğan’ı arayarak “Gel beni kurtar, dövüyor” diye niteleyerek yardım istediğini söyledi. Çarpma sonrası Fatma’nın yanına geldiğini söyleyen Erdoğan ise sözlerine şöyle bitmeme etti: “Evli olduğu için başımın belaya girmesini istemedim. Bu yüzden de polise götürüp teslim ettim”

“ÇOCUKLARA KİMLİK ÇIKARTMAM İÇİN EŞİNDEN BOŞANMASI LAZIM”

Çalışkan yayında anlatılanların peşi sıra iki yıldır birlikte olduklarını belirten düet, biri 1 ötekisi de 20 günlük 2 çocuklarının olduğunu söyledi. Fatma Bayan’ın eşi Yusuf’tan boşanması gerektiğini belirten Erdoğan, “Çocukları nüfusuma alıp kimlik çıkartmam için boşanmaları gerekiyor” diye Yusuf Koca’e seslendi.

Share: