Galatasaray’ın hocası Okan Buruk’tan alıntı sözleri: Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor

Süper Lig’in 5. haftasında Galatasaray, sahasında Gaziantep FK’yi 2-1 yenmiş etti. Zerrin-kırmızılıların maharet direktörü Okan Buruk karşılaşmanın peşi sıra açıklamalarda bulunurken, Icardi ve Kaan Ayhan transferine da değindi.

“GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Okan Buruk transferler amacıyla yaptığı açıklamada, “Mauro Icardi ve Kaan Ayhan ile görüşmeler sürüyor Ihtimal 1-2 gönül henüz katabilirsek tabii kim rakiplik rekzetmek istiyoruz. Sacha Boey ya bile şu zaman oynayan oyuncularımızdan herhangi biriyle yollarımızı ayırmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Ekşimsi’un açıklamaları şöyle:

“HAKEM HADDINDEN FAZLA ÇIĞLIK BİR MAÇ YÖNETTİ”

“Yaşar Eksiksizlik Hayır çokça kötü tıpkı karşilaşma yönetti. Esasta pazartesi gecesi yegâne karşilaşma. İnsanlar iyice ayrımsız karşilaşma tutulmak istiyor. Ayrımsız kere bu kadar haddinden fazla aralık geçirilmesi ve buna cevaz verilmesi… Hakem çok biberli tıpkısı karşilaşma yönetti. Bu büyüklüğünde oyunu yavaşlatma, bu kadar izin verme. Burada Günay’ı suçlamıyorum. Burada maçın hakeminin bunu yönetmesi gerekiyor. Yönetemiyorsanız, bu çeşit maçlara çıkmayacaksınız evet da atanmayacak. Bu seviyede değiller geçmek. Verilen kararlar, hatalı görürsün, hüsnüniyet, zehir idea orada benzeri derinti molekül arıyoruz ama az buçuk maçı oynatmaya çalışsalar henüz ferah olacaktı.

“TARAFTARIMIZ İNANILMAZ BİR BINDI VERDİ”

Oyuna gelirsek, maçın başında bütünüyle bizdeydi, rakip sahada oynadık. Şaşırtı benzeri gol yedik. Arkadan golü bulduk. Tekrar oyuna hükmettik. Beni ana bahtiyar eden, 45. dakikada 10 kişi artan topluluk geride küsurat dakikada, oyuna hükmetti, rakip sahada oynadı, tartı yaptı, pozisyona girdi… Bu benim için çokça zer, çok mehabetli. Taraftarımız inanılmaz tıpkısı destek verdi.

“SABIK HAFTA ÇOK NET POZİSYONLAR KAÇIRDIK”

Kullanılmamış oluşan aynı mızıka. Transferler geliyor, doldurmak istiyoruz. Onun çabası var. Gelecekler var. Çokça pres ayrımsız proses takımı kurmak amacıyla. Sonradan gelenler var. Bu bölümde 10 benek… Benim üzüldüğüm Giresun maçı, orada kaybettiğimiz 3 benek en iri hataydı. Güzeşte hafta çokça açik pozisyonlar kaçırdık. Bu hafta kazandık.

Share: